• leveringskosten Verzend Kosten
  • voorwaarden Onze voorwaarden
WINKELMAND 0 art. - €0,00

Recent toegevoegd

x
Subtotaal: € 0,00
  • Goed verpakt

    Alle spullen worden zeer goed en persoonlijk door ons verpakt.

  • 24 uur

    Na betaling wordt de bestelling direct verzonden en binnen  24 uur in huis.

  • Service

    Zeer kundige mensen beschikbaar voor vragen en advies tijdens kantooruren.

x
Berry's Own Selection
  • Belize 2007 - 13 Years Old - Berry's Own Selection

    • 0.70 liter
    • 46.00 %
    • 13 yrs

    Een prachtig evenwichtige rum van de Travellers distilleerderij. Hij paart een rijke fruitigheid aan fijne tonen van hout en kruiden. De rum werd gebotteld in 2020 en is afkomstig uit cask # 1.

  • Nicaragua - 13 Years Old - Berry's Own Selection

    • 0.70 liter
    • 46.00 %
    • 13 yrs

    Nicaragua is niet het meest voor de hand liggende rumland. Erg fijn dus Berry Bros. deze dertien jaar oude bottelde. Dit is een heerlijk complexe en kruidige rum. Echt iets voor de liefhebbers van niet te zoete rum. De rum werd in 2018 gebotteld. Doug McIvor selecteerde hiervoor cask # 1.

  • Nicaragua - 13 Years Old - Berry's Own Selection - Sample

    • 0.06 liter
    • 46.00 %
    • 13 yrs

    Kleur: donker goud. Neus: aroma’s van toffee, suikerrietsap, tropisch fruit, medicinale kruiden, eikenhout, kruidnagel en sigarenkistjes. Smaak: complex en kruidig met tonen van tropisch fruit, kruidig eikenhout, honing, romige chocolade, tabak en kardemom. De afdronk is lang en verwarmend met een verleidelijke kruidigheid.

  • Panama - 12 Years Old - Berry's Own Selection

    • 0.70 liter
    • 46.00 %
    • 12 yrs

    Dat Panamese rum tot grote hoogte kan stijgen, bewijst Berry Bros. met deze fantastische twaalf jaar oude. De distilleerderij is niet bekend gemaakt, maar ongetwijfeld is dat Varela Hermanos. Deze single cask botteling werd in 2018 gedaan. Hij is afkomstig uit cask # 51.

  • Panama - 12 Years Old - Berry's Own Selection - Sample

    • 0.06 liter
    • 46.00 %
    • 12 yrs

    Kleur: oud goud. Neus: zeer uitnodigend met aroma’s van kruidig eikenhout en rijp fruit. Smaak: complex en evenwichtig, in lijn met de neus. De afdronk is opmerkelijk lang.

Ga naar pagina:
| 1 |